czwartek, 13 lutego 2014

Newsy

1.Harry dzisiaj na Kentish Town :

2.Z IG Niall'a :

3.Nowe zdjęcia Perrie :6 komentarzy:

 1. Anonimowy2/13/2014

  Kurde, dlugie te twoje posty -.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje, że zmarnowałam mój czas, żeby Cię zadowolić -,-

   Usuń
  2. Anonimowy2/16/2014

   Alez nie dziekuj ; ))))

   Usuń
 2. Anonimowy2/14/2014

  Mam pomysł. Może będziesz tu robić jakieś konkursy albo coś? Mogą być zdjęcia dnia, żarty.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Usuwasz komentarze, gdyż boisz się krytyki ze strony innych? Tak się składa, że nie każdemu może pasować to, iż dodajesz zdjęcia tej przebrzydłej kreatury (czyt. edwards), której tak naprawdę nie powinnaś tutaj umieszczać, bo jest to blog o One Direction (patrz nagłówek strony), a nie o One Direction i Little Mix -.-
  No, ale pewnie mi zaraz odpiszesz, że to "dziewczyna" Zayn'a haahah, okay...Ale jakoś fotek El i Soph nie dodajesz tak często jak edwards, a one SĄ dziewczynami 2 chłopaków z 1D, racja? -_- Dziewczyna, której komentarz usunęłaś dobrze napisała, że gdyby chciała obejrzeć twarz perdola to weszłaby na stronkę poświęconą LM.. Lecz wchodząc tutaj ja, ona czy inne dziewczyny (nie mówie, że wszystkie) bardziej chcą dowiedzieć się czegoś o chłopakach, a nie natrafiać na zdjęcie tego brzydkiego monstrum... Nie rozumiem dlaczego komentarze zniknęły, skoro dziewczyny wyraziły swoją opinie na temat panny edwards oraz tego co zamieszczasz na blog. Wiesz.. czasem mocne słowa są potrzebne, aby później uczyć się na swoich błędach i nie popełniać już ich. I chyba niestety pożegnasz się z wieloma stałymi bywalcami... Mówi się trudno :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milion razy już pisałam, że El i Sophie nie są osobami publicznymi więc ich zdjęć jest mało. Usuwam bo nie mam zamiaru czytać jakiś dziewczynek, które nie umieją zachować swojej opinii dla siebie. Jeśli coś Ci się nie podoba to stąd wyjdź. Do widzenia.

   Usuń